Bierzmowanie 2021

We wtorek, 15 czerwca o godz. 16.00, ks. bp. Piotr Greger udzielił młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Przyjęły go 33 osoby.

Dla każdego z bierzmowanych to szczególny czas. Obdarowani zostali darami Ducha św.  Nie wszystkie od razu będą widoczne, ale Bóg daje nam na początku to, czego najbardziej potrzebujemy do pełnienia Jego woli w naszym życiu.

Czy Duch św. od razu odmieni ich życie?

Wszystko zależy od tych, którzy potrafią otworzyć swoje serca i dusze na Jego przyjście. Czy są gotowi przyjąć dar mądrości, rozumu,. rady, męstwa, umiejętności, pobożności i bojaźni Bożej. Wszyscy „potrzebujemy pokornego serca i modlitwy, by zauważyć Jego działanie.”

Przyjęcie tego Sakramentu jest początkiem całkowitego oddania się miłości Bożej.

Przyjęcie tego daru Bożego oznacza również dzielenie się jego owocami z innymi.

Duchu Święty, prowadź bierzmowanych w każdej chwili ich życia, oświecając właściwą drogę!