Przygotowanie podjazdu dla wózków inwalidzkich oraz placu pod parking

W sobotę 6 czerwca 2020r. rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem dawno planowanego podjazdu do kościoła dla wózków inwalidzkich, dziecięcych i dla osób starszych.

Ułatwi on dostęp do kościoła dla wyżej wymienionych osób.
Równocześnie zostało usuniętych kilkanaście korzeni, które pozostały po wycince drzew oraz żywopłot wzdłuż ul. Jagiellońskiej, a miejsce które po nim pozostało zostanie zagospodarowane na potrzeby parkujących samochodów (podobnie jak teren znajdujący się obok nowopowstających pomieszczeń dla orkiestry).