Hałcnowskie Czuwanie 2022

W piątek 30 września 2022 r. pielgrzymowaliśmy na Hałcnowskie Czuwanie, aby prosić Matkę Bożą Bolesną o opiekę i wstawiennictwo u Umiłowanego Syna.

Modliliśmy się również w intencji młodzieży i dzieci, aby odkrywały Eucharystię jak spotkanie z kochającym Bogiem i Przyjacielem.

Z kochającym Sercem Maryi przeszliśmy Drogę Krzyżową, rozważając najbardziej bolesne problemy współczesnego człowieka.

Ukojenia i zrozumienia szukaliśmy podczas Różańca, aby w modlitwie zawierzenia oddać się w opiekę Najświętszej Marii Pannie.

Uczestnicząc w Mszy św. mogliśmy naszej Matce podziękować za wszelkie dobro i nieustanne wspieranie nas w każdej chwili naszego życia.

Apel Jasnogórski zakończył czuwanie, ale pozostawił w naszych sercach nadzieję i radość ze spotkania z Naszą Matką.