Plan prowadzenia różańca
PROWADZENIE NABOŻEŃSTW RÓŻAŃCOWYCH W PAŹDZIERNIKU
Data | Dzień | Prowadzenie |
1 | CZWARTEK | KLASA 3 AB |
2 | PIĄTEK | KLASA 8 AB |
3 | SOBOTA | RÓŻA ŚW. MONIKI |
4 | NIEDZIELA | KSIĄDZ |
5 | PONIEDZIAŁEK | KLASA 4 AB |
6 | WTOREK | KLASA 5 |
7 | ŚRODA | RÓŻA ŚW, J. CHRZCICIELA |
8 | CZWARTEK | GRUPA „ECHO” |
9 | PIATEK | SCHOLA |
10 | SOBOTA | LEKTORZY MINISTRANCI |
11 | NIEDZIELA | KSIĄDZ |
12 | PONIEDZIAŁEK | KLASA 6 AB |
13 | WTOREK | RÓŻA ŚW. RITY |
14 | ŚRODA | KLASA 7 AB |
15 | CZWARTEK | MARGARETKI |
16 | PIATEK | KLASA 4 AB |
17 | SOBOTA | GRUPA „BARKA” |
18 | NIEDZIELA | KSIADZ |
19 | PONIEDZIAŁEK | KLASA 3 AB |
20 | WTOREK | RÓŻA ŚW. ANNY |
21 | ŚRODA | KLASA 4 AB |
22 | CZWARTEK | KLASA 5 B |
23 | PIATEK | DOMOWY KOŚCIÓŁ |
24 | SOBOTA | RÓŻA ŚW. FAUSTYNY |
25 | NIEDZIELA | KSIĄDZ |
26 | PONIEDZIAŁEK | KLASA 7 AB |
27 | WTOREK | RÓŻA RODZIN DZIECI |
28 | ŚRODA | KLASA 8 AB |
29 | CZWARTEK | KLASA 6 AB |
30 | PIATEK | GRUPA CHARYTATYWNA |
31 | SOBOTA | KSIĄDZ |
Do wspólnej modlitwy różańcowej prosimy rodziny:
CZWARTEK – 01.10
WTOREK – 20.10
Ul. Św. Jana Kantego:1 – 20
Ul. Św. Jana Kantego:22- 72; z ul. Szkolnej: 6 – 15A
Ul. Wyspiańskiego: 1 – 35; z ul. Konopnickiej: 2 - 12
PIĄTEK – 02.10
ŚRODA – 21.10
Ul. P. Skargi: 3 – 43
Ul. Długosza: 1-16; z ul. Kołłątaja: 1 – 10
Ul. Graniczna: 2 – 62
SOBOTA – 03.10
CZWARTEK – 22.10
Ul. Oświęcimska (parzyste): 2 – 62
Ul. Królowej Jadwigi: 19 – 31; z ul. Staszica: 3 – 19
NIEDZIELA – 04.10
PIĄTEK – 23.10
Ul. Prusa: 2 – 8; z ul. Matejki: 1 – 17
Ul. Matejki: 20 – 50
Ul. Staszica: 21 – 55
PONIEDZIAŁEK – 05.10
SOBOTA – 24.10
Ul. Niemcewicza: 1 – 25
Ul. Rokicie: 1 – 21; z ul. Tuwima: 1 – 6; z ul. Pocztowej: 1,2
Ul. Dworska: 1 – 4; z ul. Moniuszki: 2 – 28
WTOREK – 06.10
NIEDZIELA – 25.10
Ul. Reymonta: 1 – 17; z ul. Konarskiego: 1 – 17
Ul. Sienkiewicza: nr od 1 do 13; z ul. Fredry: nr od 1 do 12
Ul. Bielańska: 1 – 33; z ul. Krótkiej: 1 – 12
ŚRODA – 07.10
PONIEDZIAŁEK – 26.10
Ul. Żeromskiego: 2 – 31
Ul. Słowackiego: 1 – 18; z ul. Kochanowskiego: 1 – 10
Ul. Paderewskiego: 5 – 32; z ul. Kiepury: 1 – 15
CZWARTEK – 08.10
WTOREK – 27.10
Ul. Śniadeckiego: 2 – 6; z ul. Reja: 1 – 13 (!)
Ul. Dąbrowskiego: 2 – 38; z ul. Czarnieckiego: 1 – 9
Ul. Wieniawskiego: 2 – 10; z ul. Chopina: 1 – 15; z ul. Szymanowskiego: 1 – 19
PIĄTEK – 09.10
ŚRODA – 28.10
Ul. Kościuszki: 4 – 30
Ul. Kościuszki: 38 – 62; z ul. Maleckiej: 3 – 22
Ul. Batorego: 6 – 38
SOBOTA – 10.10
CZWARTEK – 29.10
Ul. Sikorskiego: 4 – 50
Ul. Głowackiego: 3 – 9; z ul. Młyńskiej: 2 – 9
Ul. Batorego 41 – 60; Ul. Chrobrego: 2 – 30
NIEDZIELA - 11 .10
PIĄTEK – 30.10
Ul. M. Kolbego: 3 – 33(numery parzyste i nieparzyste)
Ul. M. Kolbego: 34 – 76 (numery parzyste i nieparzyste)
Ul. Kazimierza Wielkiego: 1 – 9; z ul. Sobieskiego: 2 – 15
PONIEDZIAŁEK – 12.10
SOBOTA – 31.10
Ul. Wyspiańskiego: 1 – 35; z ul. Konopnickiej: 2 - 12
Ul. Graniczna: 2 – 62
Ul. Św.Floriana: 1 – 20
WTOREK – 13.10
Ul. Królowej Jadwigi: 19 – 31; z ul. Staszica: 3 – 19
Ul. Staszica: 21 – 55
Ul. Św.Floriana: 48 – 77; z ul. W. Jagiełły: 1 – 20
ŚRODA – 14.10
Ul. Dworska: 1 – 4; z ul. Moniuszki: 2 – 28
Ul. Bielańska: 1 – 33; z ul. Krótkiej: 1 – 12
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 1 – 51
CZWARTEK – 15.10
Ul. Paderewskiego: 5 – 32; z ul. Kiepury: 1 – 15
Ul. Wieniawskiego: 2 – 10; z ul. Chopina: 1 – 15; z ul. Szymanowskiego: 1 – 19
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 53 – 83; z ul. Jagiellońskiej: 4 – 18; z ul. Jana Pawła II nr 6
PIĄTEK – 16.10
Ul. Batorego: 6 – 38
Ul. Batorego 41 – 60; Ul. Chrobrego: 2 – 30
SOBOTA – 17.10
Ul. Kazimierza Wielkiego: 1 – 9; z ul. Sobieskiego: 2 – 15
Ul. Św.Floriana: 1 – 20
NIEDZIELA – 18.10
Ul. Św.Floriana: 21 – 47
Ul. Św.Floriana: 48 – 77; z ul. W. Jagiełły: 1 – 20
PONIEDZIAŁEK – 19.10
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 1 – 51
Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 53 – 83; z ul. Jagiellońskiej: 4 – 18; z ul. Jana Pawła II nr 6