Drodzy Parafianie!

W dobie tych trudnych czasów i zawirowań w dziedzinach: ekonomicznej, społecznej, religijnej udało się nam zrealizować bardzo poważny projekt związany z ociepleniem stropu naszego kościoła parafialnego. Inwestycja była dosyć kosztowna, ale z Bożą i ludzką pomocą udało się nam ją zrealizować i w całości wypłacić. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom za ofiarność i każdą okazaną pomoc.

Przed nami kolejna poważna inwestycja, zatwierdzona przez Parafialną Radę Ekonomiczną, związana z rekuperacją (wentylacją) naszego kościoła bardzo nam potrzebną. Koszt przedsięwzięcia jest również dosyć wysoki, ale mam nadzieję, że jak do tej pory wspólnymi siłami uda się nam ją może jeszcze w tym roku zrealizować. Polecam wszystkim tą ważną sprawę i proszę w miarę możliwości o ofiarność szczególnie w najbliższych miesiącach.