XXIX Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę w 2020 roku

W tym roku z racji epidemii tradycyjna piesza pielgrzymka na Jasną Górę zostaje zamieniona na pielgrzymkę w formie mieszanej: w trasie, w miejscach kultu religijnego naszej diecezji, w domach.
Dokładny plan pielgrzymowania dostępny jest w kościelnej gablocie ogłoszeń oraz na stronach www.pielgrzymka.bielsko.pl, Facebooku pielgrzymki, a także na stronach internetowych „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” oraz Radia Anioł Beskidów.

Dokładny plan dostępny także tutaj