Grupa Muzyczna „Barka”

Grupa Muzyczna ,,Barka” została założona w 2016 roku z incjatywy kilku małżeństw naszej Parafii oraz Ks. Proboszcza Mirosława Wądrzyka.
Powstała ona, aby muzyką i słowem wychwalać Imię Pana, bowiem te dwie rzeczy poruszają najwrażliwsze rejony duszy człowieka i zbliżają go do Boga.

Na początku istnienia Grupa uświetniała okazjonalnie swym śpiewem Msze Św., a od września 2016 roku prowadzi pierwszosobotnie Adoracje Najświętszego Sakramentu oraz przygotowuje oprawę trzeciopiątkowej Mszy Św. do Bożego Miłosierdzia.
Obecnie do Grupy należą uczniowie szkół średnich oraz osoby pracujące zawodowo.

,,Śpiew pozwala przeżywać wiarę, jako żywiołową radość i miłość,
jako ufne wezwanie na zbawczą interwencję Bożą.”
/św. Jan Paweł II
/

Celem naszej Grupy jest by jak największa liczba osób wraz z nami wysławiała Boga najpiękniejszą formą modlitwy jaką jest muzyka, dlatego ZAPRASZAMY w każdą pierwszą sobotę miesiaca na godzinę 20:00 do wspólnego adorowania Najświętszego Sakramentu oraz w każdy trzeci piątek miesiąca na Mszę Świętą o godz. 18:00, aby razem wysławiać Miłosierdzie Boże.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Adoracja - listopad 2016: Zobacz GALERIĘ zdjęć.
Adoracja - styczeń 2017: Artykuł Gościa Niedzielnego, Galeria zdjęć (Źródło: GN)
Trzeciopiątkowa Msza Św. - artykuł, galeria zdjęć.
Adoracja - kwiecień 2017: Artykuł Gościa Niedzielnego, Galeria zdjęć (Źródło: GN)