parafianowawies.info

Kapłani

Kapłani związani z naszą parafią

Proboszczowie:

  • ś.p. Ks. Gerard Jajecznica 27.06.1981 – 20.04.2007
  • Ks. Edward Kobiesa 01.07.2007 – 25.08.2015
  • Ks. Mirosław Wądrzyk od 26.08.2015


Wikariusze:

  • Ks. Stefan Stypuła: 1983 - 1984
  • Ks. Tadeusz Różałowski: 1985 - 1987
  • Ks. Bogdan Kosek: 1987 - 1989
  • Ks. Stanisław Furczoń: 1989 - 1991
  • Ks. Władysław Sporek: 1991 - 1996
  • Ks. Mirosław Włoch: 1996 - 2000
  • Ks. Jacek Paweł Przybyła: 2000 - 2002
  • Ks. Mieczysław Piela: 2002 - 2014
  • Ks. Piotr Homel: 2014 - 2015
  • Ks. Wojciech Pastwa: od 2015
     

Księża pochodzący z naszej parafii:

  • Ks. Alojzy Kegel SCJ, wyśw. 1957
  • ŚP. O. Antoni Piskorek OFM Bern., wyśw. 1961
  • Ks. Inf. Władysław Gasidło, wyśw. 1965
  • Jan Tomala OFM Bern., wyśw. 1966
  • Ks. Jan Adamus, wyśw. 1981
  • Ks. Andrzej Nikiel, wyśw. 1982
  • Ks. Adam Dźwigoń CR, wyśw. 1988
  • Ks. Wojciech Faron CR, wyśw. 2006
  • Ks. Łukasz Listwan, wyśw. 2012
zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies