Grupy parafialne

• Liturgiczna Służba Ołtarza

Ministranci i lektorzy mają swoje spotkania w każdą sobotę o godz. 9.00.

Opiekunem grupy jest ks. Wojciech Pastwa.
  • Schola dziecięca Angelus

Grupa dziewcząt ze szkoły podstawowej, która swoim śpiewem pragnie uwielbiać Pana Boga, rozwijać swoje talenty.
    Spotkania, które odbywają się co tydzień w piątek o godz. 16.30 prowadzi animatorka Dominika Żmudka.

Opiekun grupy: ks. Wojciech Pastwa
  • Młodzieżowa Grupa „Echo”

Spotkania grupy ECHO odbywają się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.

Opiekun grupy: ks. Wojciech Pastwa
  • Róże Różańcowe

"Żywy Różaniec" jest zorganizowaną wspólnotą osób, które modlą się codziennie na różańcu. Organizacja ta odpowiada kształtowi samej modlitwy różańcowej, która polega na rozważaniu 20 tajemnic z życia Jezusa i Maryi przy jednoczesnym odmawianiu przy każdej tajemnicy jednego "Ojcze nasz" 10 "Zdrowaś Maryjo" i jednego "Chwała Ojcu".
  • „Margaretki”

"Margaretki" to siedmioosobowe grupy wiernych, którzy codziennie modlą się za konkretnych kapłanów.

• Grupa Charytatywna

Parafialna Grupa Charytatywna Św. Brata Alberta Chmielowskiego

8 listopada 2016r. swoją działalność w naszej parafii rozpoczęła Grupa Charytatywna. Jej powstanie  zostało zaaranżowane jako odpowiedź na wezwanie, które niósł ze sobą Nadzwyczajny Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.

• Grupa Muzyczna „Barka”

Grupa Muzyczna ,,Barka” została założona w 2016 roku z incjatywy kilku małżeństw naszej Parafii oraz ówczesnego ks. proboszcza Mirosława Wądrzyka.

• Grupa Pielgrzymkowa

Parafialna Grupa Pielgrzymkowa
    MIŁO WSPOMINAMY NASZE DOTYCHCZASOWE PIELGRZYMKI...

Z naszej parafii organizowanych jest sporo wyjazdów pielgrzymkowych. Zarówno parafianie, jak i mieszkańcy okolicznych miejscowości, bardzo polubili wspólne wędrowanie do różnych zakątków naszego pięknego kraju. Zdarza się, choć nieco rzadziej, że wyruszamy także w podróże zagraniczne.
  • Domowy Kościół

Domowy Kościół, gałąź rodzinna Ruchu Światło Życie (Oaza Rodzin), jest małżeńsko-rodzinnym ruchem świeckich w Kościele, który jest jednym z nurtów posoborowej odnowy Kościoła w Polsce. Domowy Kościół łączy w sobie charyzmaty Ruchu Światło-Życie i międzynarodowego ruchu małżeństw katolickich Equipes Notre-Dame (END).