Liturgiczna Służba Ołtarza

Ministranci i lektorzy mają swoje spotkania w każdy czwartek o godz. 17.00.

Opiekunem grupy jest ks. Wojciech Pastwa.

====================================================================
Pierwsze spotkanie formacyjne po wakacjach odbyło się 2 września o godz. 9.00 w salce katechetycznej. Nasz opiekun, ks. Wojciech, podsumował  „Wakacyjny Maraton Dla Jezusa” oraz wręczył nagrody dla najlepszych ministrantów, którzy w czasie wakacji zdobyli najwięcej punktów za służbę przy ołtarzu.

Bezkonkurencyjny okazał się Kuba Pawełkiewicz, który otrzymał główną nagrodę-hulajnogę. Pozostali uczestnicy otrzymali również nagrody za swój udział w maratonie.