ww.w.parafianowawies.info

Grupa Pielgrzymkowa

Parafialna Grupa Pielgrzymkowa
MIŁO WSPOMINAMY NASZE DOTYCHCZASOWE PIELGRZYMKI...

Z naszej parafii organizowanych jest sporo wyjazdów pielgrzymkowych. Zarówno parafianie, jak i mieszkańcy okolicznych miejscowości, bardzo polubili wspólne wędrowanie do różnych zakątków naszego pięknego kraju. Zdarza się, choć nieco rzadziej, że wyruszamy także w podróże zagraniczne.
Pielgrzymujemy przede wszystkim do miejsc świętych - sanktuariów, czyli tam, gdzie obecność Boga jest szczególnie odczuwalna. W tych niezwykłych miejscach polecamy Bożej Opatrzności losy nie tylko naszych rodzin, ale całej naszej Wspólnoty Parafialnej. Ponadto, na trasie naszych pielgrzymek nigdy nie brakuje miejsc związanych z historią, kulturą i dziedzictwem naszej Ojczyzny. Często przystajemy po prostu w miejscach pięknych, uroczych, mało znanych, a częstokroć niezwykle wyjątkowych. W miejscach, do których naprawdę warto zaglądnąć, a do odwiedzenia których indywidualnie nie zawsze potrafimy stworzyć sobie możliwość.
Organizacją większości wyjazdów parafialnych zajmuje się p. Grzegorz Żak.