Rada Parafialna

Parafialna Rada Duszpasterska

Zgodnie z dekretem ks. biskupa Romana Pindla, ordynariusza Diecezji Bielsko-Żywieckiej i statutem, ogłoszonym dnia 1.01.2016r., na drodze wyborów została wyłoniona Duszpasterska Rada Parafialna w składzie:

Przewodniczący: ks. Mirosław Wądrzyk – proboszcz
Zastępca Przewodniczącego: Wiesław Chwała
Sekretarz: Agata Mazur

ks. Wojciech Pastwa – wikariusz
   Wiesława Bucka
   Agnieszka Czopek
   Katarzyna Kajor-Suwała
   Marek Listwan
   Marek Matyszkowicz
   Beata Pękala
   Helena Raj
   Antoni Wadoń
   Szymon Wadoń
   Tomasz Wadoń

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Parafialna Rada ds. Ekonomicznych

Zgodnie z dekretem ks. biskupa Romana Pindla, ordynariusza Diecezji Bielsko-Żywieckiej i statutem, ogłoszonym dnia 1.01.2016r.,  powołana została Rada Parafialna d.s. Ekonomicznych w składzie:

Przewodniczący: Ks. Mirosław Wądrzyk – przewodniczący
Zastępca Przewodniczącego: Jerzy Bogunia