XV NIEDZIELA ZWYKŁA   15 lipca 2018r.

• Dziś 15 niedziela zwykła. Chrystus gromadzi nas na niedzielnej Eucharystii, która jest świadectwem naszej wiary i wzywa nas byśmy tak jak apostołowie byli głosicielami Ewangelii w codziennym życiu. Nie zapominajmy o tym szczególnie podczas wakacyjnego wypoczynku.

• Składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na ten cel.

• Liturgiczne obchody tygodnia:
  1. W PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie NMP z Góry Karmel - Matki Bożej Szkaplerznej
  2. W PIĄTEK – III piątek miesiąca, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo z koronką do Jezusa Miłosiernego.

• Dziękujemy 12 osobom, które posprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty. W przyszłym tygodniu zapraszamy do sprzątania rodziny z Ulicy Oświęcimskiej numery nieparzyste: 1 – 51.

• Ruszyły już pracę związane z montażem organów na chórze. Powoli wyłania się konstrukcja instrumentu, który za jakiś czas będzie rozbrzmiewał nowymi głosami w naszej świątyni. Przypominamy, że część chóru będzie wyłączona z użytku, aż do ukończenia prac.

• W dniu dzisiejszym w godz. od 9.00 do 15.00 można oddać krew w salkach katechetycznych przy parafii NSPJ w Kętach.

• Polecamy gazetkę Maximilianus, w której jest artykuł o szkaplerzu karmelitańskim. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożoną na pokrycie druku biuletynu.