• Gliczarów 2018

W dniach od 23 do 30 czerwca br. grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii wraz z opiekunami przebywała na wypoczynku, który miał charakter rekolekcji.

• Boże Ciało - Uroczystość

31 maj 2018
    «Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki»

(J 6, 51)

• Czerwcowe czuwanie modlitewne

Czerwcowe czuwanie - czerwiec 2018
    Postać niezwykła, „Zakochana w Miłości” – Służebnica Boża Matka Maria Łempicka od Najświętszego Serca Jezusa, która jest fundatorką i założycielką Klasztoru Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kętach, towarzyszyła nam na modlitewnym czuwaniu 2 czerwca.
  • Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

27 maja dzieci z naszej parafii przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Dla każdego z nich i ich rodzin to święto. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego rozpoczynają i kończą dzień. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej przypomniała im, jak jest On ważny.
  • Pierwsza Komunia Święta

W uroczystość zesłania Ducha Świętego dzieci z naszej wspólnoty parafialnej po raz pierwszy przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.

• „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek…”

W niedzielę – 6 maja – podczas Mszy św. o godz. 11.00. odprawionej przez ks. M. Wądrzyka modliliśmy się w intencji Strażaków i ludzi wykonujących niebezpieczne zawody.

• Majowe Czuwanie Modlitewne

„Cała moja nadzieja jest więc w Tobie i za Twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń.

• Maryjo Królowo Polski módl się za nami!

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przypada 3 maja. Ten szczególny dzień w historii naszego kraju jest równocześnie dniem, w którym czcimy Matkę Bożą.

• VI Piesza Pielgrzymka do Łagiewnik

VI Piesza Diecezjalna Pielgrzymka z Bielska – Białej do Łagiewnik wyruszyła 30 kwietnia. Pierwszego dnia pielgrzymi nocowali m.in. w naszej miejscowości.

• Uroczystość św. Wojciecha

23 kwietnia w 997 roku męczeńską śmiercią umarł św. Wojciech. Z czasem stał się symbolem jedności Europy. Podobnie jak św. Cyryl i św. Metody „łączył duchowe tradycje różnych kultur.”

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9