• Szczególny gość;-)

6 grudnia podczas Mszy św. roratniej odwiedził nas szczególny gość: Św. Mikołaj.

• Mała droga, wielka miłość

Grudniowe czuwanie adoracyjne ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus

2 grudnia adorowaliśmy Najświętszy Sakrament ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus. Wybierając Boga, wybieramy Miłość.

• Obrzęd błogosławienia lektorów i ministrantów

25 i 26 listopada 2017r.
    W sobotę 25 listopada o godz. 16.00 w naszym kościele została odprawiona uroczysta Eucharystia, podczas której 28 chłopców z parafii naszego Dekanatu Kęckiego zostało pobłogosławionych na lektorów.
  • Szlachetna paczka

i Ty możesz pomóc...
    Drodzy Parafianie, po raz trzeci w rejonie Kęty wolontariusze Szlachetnej Paczki organizują pomoc dla osób starszych, samotnych, dla rodzin, w których znajdują się osoby niepełnosprawne lub poważnie chore.

• „Ojczyznę wolną pobłogosław Panie!”

11 listopada ks. proboszcz Mirosław Wądrzyk z ks. Wojciechem Pastwą odprawili mszę św. w intencji Ojczyzny. W uroczystości uczestniczyły poczty sztandarowe, przedstawiciele lokalnych społeczności oraz Orkiestra Dęta z Nowej Wsi.

• „Czy świętość jest dla mnie?”

Listopadowe czuwanie modlitewne
    Tuż po dniu Wszystkich Świętych - 4 listopada - spotkaliśmy się na Adoracji Najświętszego Sakramentu ze św. Josemaríą Escrivá de Balaguer.

• Wspomnienie świętego Jana Kantego

Wspomnienie św. Jana Kantego
    W piątkowy wieczór – 20 października - uczciliśmy wspomnienie św. Jana Kantego uroczystą Mszą św. sprawowaną przez ks. Krzysztofa Rębisza.

• Młodzieżowa Grupa „Echo”

„Człowiek jest istotą stworzoną do radości, nie do smutku. Paweł VI przypomniał o tym chrześcijanom i wszystkim ludziom naszych czasów w Adhortacji apostolskiej Gaudete in Domino”.
    /Jan Paweł II/

• Premiera filmu "Dwie korony"

KINO DK  w Kętach zaprasza na  film: „Dwie Korony”prod. Pol., reż. Michał  Kondrat . W roli gł. Adam Woronowicz; Cezary Pazura; Arkadiusz Janiczek; Artur Barciś; Antoni Pawlicki, Dominika Figurska.

• Październikowe czuwanie modlitewne

Kolejna już – październikowa – Adoracja Najświętszego Sakramentu była związana ze św. Ludwikiem Marią Grignion de Montfort, który napisał Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny.

Strona: 1 2 3 4 5 6