Triduum Paschalne 2021
Plan i parafialny porządek adoracji Najświętszego Sakramentu
WIELKI CZWARTEK
PAMIĄTKA OSTATNIEJ WIECZERZY
18.00 MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ
22.00 ZAKOŃCZENIE CZUWANIA
WIELKI PIĄTEK
DZIEŃ MĘKI I ŚRIERCI ZBAWICIELA
8.00 ROZPOCZĘCIE CZUWANIA
18.00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU
22.00 DROGA KRZYŻOWA
WIELKA SOBOTA
DZIEŃ CISZY GROBOWEJ
DZIEŃ CISZY GROBOWEJ
POŚWIĘCENIE POKARMÓW:
GODZ. 9.00, 9.30, 10.00, 10.30, 12.00
PRZED KOŚCIOŁEM
19.00 LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY I MSZA ŚW. ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO POŁĄCZONA Z PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ
PARAFIALNY PORZĄDEK ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
WIELKI CZWARTEK
20.00 – 21.00 MIESZKAŃCY: Ul. Sienkiewicza: 1 - 13; ul. Fredry: 1 – 12, ul. Śniadeckiego: 2 – 6; ul. Reja: 1 – 1321.00 – 22.00 MARGARETKI
WIELKI PIĄTEK
8.00 – 9.00 MIESZKAŃCY: Ul. Żeromskiego: 2 – 319.00 – 10.00 MIESZKAŃCY: Ul. Słowackiego: 1 – 18; z ul. Kochanowskiego: 1 – 10
10.00 – 11.00 MIESZKAŃCY: Ul. Dąbrowskiego: 2 – 38; z ul. Czarnieckiego: 1 – 9
11.00 – 12.00 MIESZKAŃCY: Ul. Kościuszki: 4 – 62; z ul. Maleckiej: 3 – 22
12.00 – 13.00 MIESZKAŃCY: Ul. Sikorskiego: 4 – 50
13.00 – 14.00 MIESZKAŃCY: Ul. Głowackiego: 3 – 9; z ul. Młyńskiej: 2 – 9
14.00 – 15.00 MIESZKAŃCY: Ul. M. Kolbego: 3 – 33 (parzyste i nieparzyste)
15.00 – 16.00 MIESZKAŃCY: Ul. M. Kolbego: 34 – 76 (parzyste i nieparzyste)
16.00 – 17.00 MIESZKAŃCY: Ul. Wyspiańskiego: 1 – 35; ul. Konopnickiej: 2 -12
17.00 – 17.45 ADORACJA INDYWIDUALNA
17.45 – 18.00 NOWENNA Z KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
20.00 – 21.00 ARORACJA CZCICIELI MATKI BOŻEJ
21.00 – 22.00 MIESZKAŃCY: Ul. Graniczna: 2 – 62
22.00 – 23.00 DROGA KRZYŻOWA
23.00 – 24.00 MIESZKAŃCY: Ul. Królowej Jadwigi: 19 – 31; z ul. Staszica: 3 - 55
WIELKA SOBOTA
24.00 – 1.00 MIESZKAŃCY: Ul. Dworska: 1 – 4; z ul. Moniuszki: 2 – 28
1.00 – 0.00 MIESZKAŃCY: Ul. Bielańska: 1 – 33; z ul. Krótkiej: 1 – 12
2.00 – 3.00 MIESZKAŃCY: Ul. Paderewskiego: 5 – 32; z ul. Kiepury: 1 – 15
3.00 – 4.00 MIESZKAŃCY: Ul. Wieniawskiego: 2 – 10; z ul. Chopina: 1 – 15; z ul. Szymanowskiego: 1 – 19
4.00 – 5.00 MIESZKAŃCY: Ul. Batorego: 6 – 60;
5.00 – 6.00 MIESZKAŃCY: Ul. Kazimierza Wielkiego: 1 – 9; ul. Chrobrego: 2 – 30, ul. Sobieskiego: 2 – 15
6.00 – 7.00 MIESZKAŃCY: Ul. Św. Floriana: 1 – 47
7.00 – 8.00 MIESZKAŃCY: Ul. W. Jagiełły: 1 – 20, ul. Jagiellońskiej: 4 – 18; ul. Jana Pawła II nr 6
8.00 – 9.00 MIESZKAŃCY: Ul. Św. Floriana: 48 – 77;
Różaniec, rozmyślanie w I sobotę miesiąca.
9.00 – 10.00 MIESZKAŃCY: Ul. Oświęcimska (nieparzyste): 1 – 83
10.00 – 11.00 MIESZKAŃCY: Ul. Oświęcimska (parzyste): 2 – 62
11.00 – 12.00 MIESZKAŃCY: Ul. Oświęcimska (parzyste): 64 - 110
12.00 – 13.00 MIESZKAŃCY: Ul. Św. Jana Kantego: 1 -72: z ul. Szkolnej: 6 – 15A
13.00 – 14.00 MIESZKAŃCY: Ul. P. Skargi: 3 – 43, ul. Długosza: 1-16; ul. Kołłątaja: 1 – 10
14.00 – 15.00 MIESZKAŃCY: Ul. Prusa: 2 – 8; z ul. Matejki: 1 – 50
15.00 – 16.00 MIESZKAŃCY: Ul. Niemcewicza: 1 – 25
16.00 – 17.00 MIESZKAŃCY: Ul. Rokicie: 1 – 21; z ul. Tuwima: 1 – 6; z ul. Pocztowej: 1,2
17.00 – 18.00 MIESZKAŃCY: Ul. Reymonta: 1 – 17; z ul. Konarskiego: 1 – 17
18.00 – 18.45 ADORACJA INDYWIDUALNA
18.45 – 19.00 NOWENNA Z KORONKĄ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO