ww.w.parafianowawies.info

Droga Krzyżowa ulicami Nowej Wsi 2022

Upaść można wiele razy…

8. kwietnia nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczęło się w naszej świątyni, a zakończyło przy Kaplicy św. Jana Nepomucena. Przedstawiciele naszej parafii, idąc ulicami: Jagiellońską, Szymanowskiego, Chopina i Floriana, nieśli na swoich ramionach symboliczny krzyż Męki Pańskiej.

Szliśmy w deszczu, kontemplując Pana Jezusa, który kocha nas bezwarunkowo. Bez względu na czas i miejsce.

Kontemplowaliśmy miłość, która nie uciekła od męki. Miłość, silniejszą niż śmierć. Modliliśmy się za wszystkie osoby, które potrzebują naszego wsparcia, żeby mogły zobaczyć promyk nadziei na zmartwychwstanie.

W życiu często brakuje nam sił, wątpimy i upadamy… Ale dzięki Chrystusowi możemy podnieść się z każdego upadku.