ww.w.parafianowawies.info

Misje Święte - ZAPROSZENIE

Drodzy Wierni Parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Nowej Wsi. Już za kilka dni przybędę do Was aby poprowadzić Misje Święte. Jest to czas osobistego spotkania z Bogiem.
Aby móc się z Nim spotkać musimy odłożyć na bok nasze codzienne sprawy i wyjść Mu na spotkanie.

Pan Jezus chciał aby Jego Ewangelia była głoszona wszystkim aż do skończenia świata.
Pomimo tego, że Kościół 2 tys. lat głosi Ewangelię, to nadal wielu jej nie zna, nie rozumie i nie przyjmuje.
Słowo Boże jest światłem, które rozprasza ciemności, daje nadzieję i jest zawsze żywe i skuteczne.
Serdecznie zapraszam was wszystkich na wspólne słuchanie i rozważanie Jego Słowa.
Zaczynamy w niedzielę 9 października. Program został tak ułożony aby każdy z Was miał możliwość skorzystania z nauk misyjnych.
Są oddzielne nauki dla małżeństw, kobiet, mężczyzn, starszych i chorych oraz młodzieży i dzieci.
Duchowo będzie nam towarzyszyć Niepokalana i Jej Rycerz św. Maksymilian M. Kolbe.
Zakończymy nasze rekolekcje poświęceniem Maryi i wstąpieniem do Rycerstwa Niepokalanej.
Ostatniego dnia w niedzielę 16 października przyjmiemy krzyże misyjne, które zawiesimy w naszych domach na znak naszej wiary.
Do zobaczenia już wkrótce.

o. Mirosław Kopczewski