Comiesięczne czuwanie modlitewne

W SOBOTĘ - 4 lutego br. odbyło się comiesięczne czuwanie modlitewne. Tym razem medytacje oparte były na rozważaniach Św. Ojca Charbela, mistyka i cudotwórcy. Święty Charbel nazwany został Świętym niezwykłych cudów i uzdrowień.

Lutowa adoracja wiąże się z Rokiem męczenników i męczeństwa ogłoszonym przez hierarchów kościoła maronickiego, z którego wywodzi się św. Charbel.
Przeczytaj krótki życiorys św. Charbela.

Pierwszosobotnie czuwania przyciągają coraz większą ilość wiernych zarówno z naszej parafii, jak i z okolicznych miejscowości. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.

Już dziś ZAPRASZAMY na kolejne pierwszosobotnie czuwanie 4 marca o godz. 20:00, któremu patronował będzie ŚW. JÓZEF.
Kapłani parafii w Nowej Wsi
i Grupa Muzyczna BARKA