Występ Zespołu Pieśni i Tańca Andrychów

W NIEDZIELĘ 29 stycznia br. liturgię Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 ubogacił swym śpiewem Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW. Po Eucharystii można było wysłuchać krótkiego koncertu kolęd w ich wykonaniu.
   Zespół Pieśni i Tańca ANDRYCHÓW zajął drugie miejsce (pierwszego nie przyznano) w prestiżowym i jedynym takim w Polsce Międzynarodowym Konkursie Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. W eliminacjach regionalnych w całym kraju wzięły udział tysiące solistów i zespołów. W samym finale znalazło się 135 wykonawców.

Zobacz Galerię zdjęć (fot. Anna Gałuszka).