I Komunia Święta

21.05.2017
I Komunia Święta

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta".

/Jan Paweł II/

21 maja 2017r. o godz. 11.00 podczas uroczystej liturgii w naszej wspólnocie parafialnej I Komunię Świętą przyjęło do swojego serca 38 dzieci. Pełni miłości, wypełniając pragnienie Boga, w drodze do nieba, z dziecięcą szczerością ofiarowali całych siebie Panu  Jezusowi .

Tajemnica Eucharystii – Biała Hostia – jak mówiła siostra Faustyna – pozwala zachować  białość duszy i każdy z nas powinien się lękać dnia, w którym opuściłby Ją.
Sercem kościoła jest Tabernakulum. To tam nieustannie czeka na człowieka Bóg. Jest cierpliwy.
Niech przyjęta przez dzieci Komunia Święta będzie ich pokarmem, siłą i szczęściem, które wypełni ich życie.