Imieniny Ks. Proboszcza

„Nie troszczcie się zbytnio…”

Zbliża się czas Wielkiego Postu. Czasem,  troszcząc się o potrzeby dnia codziennego zapominamy, że tak naprawdę niewiele nam jest potrzebne, abyśmy byli szczęśliwi i wolni. Warto więc  zastanowić się, co i kto jest w naszym życiu naprawdę ważny. Dla kogo rzucimy wszystko i bez wahania oddamy wszystko.

26 lutego w naszym kościele rozpoczęliśmy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Każdy z nas miał możliwość  zatrzymania się na chwilę i porozmawiania  z Jezusem  obecnym  w  Tajemnicy Eucharystii.

Był to również dzień , w którym modliliśmy się w intencji  ks. Proboszcza Mirosława Wądrzyka  z okazji imienin, z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej.  Po Mszach  św.  ks. Mirosław  zapraszał  wszystkich do kawiarenki  w domu katechetycznym na kawę i ciasto. To już kolejny tydzień jej działalności.  W każdą niedzielę po Mszach św. można  spotkać się tam  i porozmawiać, dzieląc radościami i troskami dnia codziennego.

Zobacz GALERIĘ zdjęć.