ww.parafianowawies.info

Powitanie Pielgrzymów udających się do Saktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiwenikach 2024

„Tulmy się do Matki Miłosierdzia”

Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko- Żywieckiej do Sanktuarium Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie

Po raz 12. pielgrzymi wyruszyli z Hałcnowa na szlak, który zaprowadził ich do Sanktuarium Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Wychodzących błogosławił  w Kętach bp. Roman Pindel, zachęcając do własnej duchowej pielgrzymki, której przewodnikiem na co dzień może być św. Jan Kanty – wzór miłosierdzia.

W naszej parafii gościła grupa św. Maksymiliana, której przewodnikiem był ks. Wojciech Grzegorzek.

W piątek – 3 maja – idąc za Chrystusem obecnym w monstrancji - dotarli oni do Łagiewnik, aby tulić się do Matki Miłosierdzia, której życie jest świadectwem oddania, wiary i miłości.